Medžiagos

Granito kasyklosAkmuo iš pirmo žvilgsnio – tai tik šaltas uolienos luitas. Tačiau patekęs į gabaus meistro rankas, jis tampa tikru subtiliu meno kūriniu ir atgimsta naujam gyvenimui.

Savo darbams naudojame granitą – ugninę, iš įvairių mineralų susidariusią uolieną, per ilgus šimtmečius susiformavusią iš karštos magmos, tekšančios giliai žemės plutoje.

Antkapių gamyba tiesiog neįsivaizduojama be granito, kuris yra tvirtas ir ilgaamžis akmuo. Būtent dėl šios priežasties granitas jau nuo seno vertinamas paminklus ir antkapius kaldinančių meistrų.Paminkliai antkapiaiSkirtingas granito spalvas lemia akmens dydis, mineralų, iš kurių jis sudarytas, išsidėstymas bei cheminė sudėtis. Savo klientams padedame pasirinkti tinkamiausių spalvų, geriausiomis savybėmis pasižyminčius granito akmenis, iš kurių vėliau kaldinami paminklai. Spalvotojo granito antkapiai yra ne tik gražūs – jie atsparūs šalčiui, kaitrai, drėgmei ir kitiems temperatūros, oro sąlygų pokyčiams. Granitas gali būti apdirbamas įvairias būdais: poliruojamas, šlifuojamas, bučarduojamas, deginamas bei skaldomas.

Ilgaamžiškas, daugybe spalvų ir tekstūrų pasižymintis, nepriekaištingą estetinį vaizdą kuriantis, ekologišku akmeniu laikomas  granitas padeda mums sukurti savitas ir unikalias amžinojo poilsio vietų kompozicijas.